Balçova Bosch Servisi (0232) 489 84 74

Balçova Bosch Servisi (0232) 489 84 74
Balçova Bosch Servisi (0232) 489 84 74
 
 
Telefon:   232 489 84 74 
 
 FAX :        232 489 84 74
 
 Gsm:        0537 995 4110
    
 Adres:      Rakım Erkutlu Caddesi No:62A  İZMİR
 
 E-Mail:     Balçovaservismerkez@outlook.com
 
Balçova Bosch servisi olarak günün her saatinde uzman kadromuz ile özel servis hizmetleri vermekteyiz. Balçova Bosch servisi olarak klima ve beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek arızalara karşı anında müdahale etmekteyiz. Günün her saatinde Klima su akıtıyor,çamaşır makinesi çalışmıyor,çamaşır makinesi sesli çalışıyor,bulaşık makinesi su akıtıyor,çamaşır makinesi su akıtıyor,bulaşık makinesi çalışmıyor,bulaşık makinesi temiz yıkamıyor, klima çalışmıyor, klima soğuk hava üflemiyor,klima sıcak hava üflemiyor, klima koku yapıyor, klima dış ünite çalımıyor gibi arızalar meydana gelebilmekte. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey 489 84 74 numarasından Balçova Bosch servisine ulaşmak. Firmamız tarafından yapılan işlem 1 yıl garantimiz altındadır.
 
 
Klima bakımı hem sağlık açısından hemde klimanızın sağlıklı çalışması açısından önmelidir. Klima bakımı 6 ayda bir düzenli yapılması gereken bir şeydir. Aksi taktirde sizleri ortama üflediği hava üzerinden çeşitli mikroplar bulaştırarak hasta edebilir. Klima bakımı klimanzın daha verimli çalışmasınıda sağlamakla beraber daha uzun yıllar çalışmasınıda sağlamakta.
 
Klima bakımı normal bakım ve detaylı bakım olmak üzere 2 çeşittir. Klima bakımında kimyasal ilaçlar kullanılarak yapılmakta. Klima bakımı hakkında detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından Balçova Bosch klima servisine ulaşabilirsiniz.
 
0232 489 84 74 = EN HIZLI VE EN GÜVENİLİR SERVİS
 
Kredi Kartı Geçerlidir.
 
 
İzmir de hizmet verdiğimiz ilçeler;
 
 
Balçova Bosch Klima Servisi,
Balçova Bosch Klima Servisi,
Balçova Bosch Klima Servisi,
Balçova Bosch Klima Servisi,
Balçova Bosch Klima Servisi,
Buca Bosch Klima Servisi,
Bostanlı Bosch Klima Servisi,
Bornova Bosch Klima Servisi,
Çiğli Bosch Klima Servisi,
Çankaya Bosch Klima Servisi,
Çamdibi Bosch Klima Servisi,
Gaziemir Bosch Klima Servisi,
Güzelyalı Bosch Klima Servisi,
Güzelbahçe Bosch Klima Servisi,
Konak Bosch Klima Servisi,
Karşıyaka Bosch Klima Servisi,
Karabağlar Bosch Klima Servisi,
Şirinyer Bosch Klima Servisi,
Şemikler Bosch Klima Servisi,
Balçova Bosch Klima Servisi,
Mavişehir Bosch Klima Servisi,
 
 
Balçova klima servisi,Balçova Bosch servisi,Bosch servisi Balçova,Balçova Bosch klima servisi,Balçova klima servisleri,Balçova Bosch çamaşırmakinesi servisi,Balçova Bosch buzdolabı servisi,Balçova Bosch bulaşık makinesi servisi,Bosch servisi,Bosch klima servisi,Bosch buzdolabı servisi,Bosch çamaşır makinesi servisi,Bosch bulaşık makinesi servisi,
 
 
 


Bu sayfayı paylaş:

Bosch servisi olarak Bosch markalı tüm ürünlerinize hizmet vermekteyiz

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.