Basmane Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

 

 BASMANE BULAŞIK MAKİNESİ

Bosch Ev Aletleri, nesillerdir günlük hayatın daha da kolaylaşmasını sağlıyor. Ev işlerinden bazılarını sizin yerinize onlar yapıyor. İşlerin daha çabuk bitmesini garanti ederek zamandan kazandırıp, yaşam kalitesini arttırıyor.

Akgül Teknik Servis İzmir ve çevresine Bulaşık Makinesi teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Akgül Teknik Servis gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşteri memnuniyetini arttırmayı prensip edinmiştir. Beyaz eşya tamir servisimize gönül rahatlığı ile ulaşabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek adına bizler ile haftanın her günü kesintisiz olarak iletişime geçerek detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Bulaşık makinesi servisimiz müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu yüzden bünyesinde barındırdığı bütün elemanları özel eğitimler almıştır. Her marka beyaz eşya cihazları için teknik servis, tamirat ve bakım hizmetini sağlamaktayız.

Bulaşık makinenizin bakım, onarım ve teknik servisi için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel teknik elemanlarımız bakım onarımınızı en iyi şekilde yaptıktan sonra sizleri de bilinçlendireceklerdir. %100 müşteri memnuniyetimiz ve son derece teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet garantisi vermekteyiz.

Bulaşık makineniz ne kadar iyi olursa olsun elbette ki bir gün bozulacaktır ya da bakım, onarım ve tamire ihtiyacı olacaktır. Bu şekil durumlarda sizin yapmanız gereken güvenli, güvenilir ve profesyonel bir ekip bulmak olacaktır. Aslında yapmanız gereken bulaşık makineniz bozulmadan düzenli olarak bakım, onarımını yaptırmanız sizin için ve makinenizi dilediğinizde kullanmanız için en iyisi olacaktır.

 

Yapılan işlerde büyük titizlik gösterildiğinden dolayı tekrar aynı sorunla karşılaşmamanız için makinenizin her tarafı düzgün bir şekilde kontrol edilerek garanti verilmektedir.

Servisimiz izmir’in her bölgesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak anlayışıyla hizmet vermektedir. Servisimiz profesyonel ekip kadrosu ile beraber üstün donanım ve tesisata sahip olmuş olup cihazlarınızda en hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

BOSCH markalı bulaşık makinelerinizde oluşan teknik sorunları gidermek, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek adına servisimiz İzmir’in tüm bölgelerinde 7/24 hizmet vermektedir. Servisimiz en uygun fiyatlarla garantili bakım, onarım ve tamir işlemleri yapmaktadır.

Temel hedefimiz müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak vereceğimiz hizmetleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir.

 Basmane Bosch izmir çağrı merkezi (0232) 489 84 74 numarasından bizlere ulaştığınızda, profesyonel ve deneyimli elemanlardan oluşan ekiplerimiz en hızlı şekilde sizlerin yanında olacaktır. Çağrı merkezi numaramızdan bizleri her gün arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz, tüm donanımları ile gelerek sorunlarınıza çözüm oluşturacak, cihazınızın arızasını giderecektir.

Bulaşık Makinesi Arızaları ve Çözüm Yöntemleri

Bosch bulaşık makineleri kullanıcısı hatası veya teknik sebeplere arıza verebilir. Farklı marka ve modellere ait makinelerden en sık karşılaşılan sorunlar;

-Su almama

-Deterjanın erimemesi

-Ani durma ve

-Çalışmamadır.

Bosch bulaşık makineleri  barındırdığı yüksek teknoloji ve özellikler nedeniyle tamire veya bakıma ihtiyaç duyar.  Bosch bulaşık makinelerinin tamiri ve arızası durumunda ulaşabileceğiniz bir teknik servis İzmir bölgesinde Akgül Teknik Servis olarak hizmet vermektedir.

Akgül Teknik  Servis bozulan Bosch bulaşık makinenizi tamiri için gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir.Bu nedenle güvenebileceğiniz bir servis hizmeti sunmaktadır. Bozulan bulaşık makineniz en kısa zamanda tamir edilmez ise gün geçtikçe birikebilir.

 

Basmane Bosch servisimiz alanında Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kombi ve Klima tamir bakım ve montajını garantili ve güvenilir hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Servisimizi ister arayarak isterse web sitemize mesaj atarak cihazlarınızda oluşabilecek her türlü problemde en hızlı şekilde güvenilir hizmet anlayışla karşılanır.

 Bu sayfayı paylaş:

İşini en hızlı şekilde, en kaliteli hizmeti vererek ve arkasına yılların deneyimini alarak gerçekleştiren beyaz eşya servisimizin öncelikleri yüzde yüz memnun müşterilerdir.,

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.