Bayraklı Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Bosch Ev Aletleri, nesillerdir günlük hayatın daha da kolaylaşmasını sağlıyor. Ev işlerinden bazılarını sizin yerinize onlar yapıyor. İşlerin daha çobuk bitmesini garanti ederek zamandan kazandırıp, yaşam kalitesini arttırıyor.

Akgül Teknik Servis izmir ve çevresine Çamaşır Makinesi teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Akgül Teknik Servis gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşteri memnuniyetini arttırmayı prensip edinmiştir. Beyaz eşya tamir servisimize gönül rahatlığı ile ulaşabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek adına bizler ile haftanın her günü kesintisiz olarak iletişime geçerek detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

 Çamaşır makineniz arızalandığına size tam destek sağlayacak İzmir Çamaşır Makinesi Tamircileri evinize en kısa sürede gelerek makinenizi garanti desteği vererek onarım yapmaktadır. Böylelikle hayatınıza kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Çamaşır makinesi servisimiz müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu yüzden bünyesinde barındırdığı bütün elemanları özel eğitimler almıştır. Her marka beyaz eşya cihazları için teknik servis, tamirat ve bakım hizmetini sağlamaktayız.

Yapılan işlerde büyük titizlik gösterildiğinden dolayı tekrar aynı sorunla karşılaşmamanız için makinenizin her tarafı düzgün bir şekilde kontrol edilerek garanti verilmektedir.

İzmir iline bağlı Bayraklı ilçesinin tamamına ve çevresine hizmet veren Bosch beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız sizlere detaylarıyla şu hizmetleri sunmaktadır;

-Bosch çamaşır makinesi aşırı ses yapma sorunu,

-Bosch çamaşır makinesi hata kodu - arıza sorunu giderimi,

-Bosch çamaşır makinesi kazan dönmeme problemine çözüm

-Bosch çamaşır makinesi sıkma yapmıyor şikayetlerine çözüm,

- Bosch çamaşır makinesi su akıtma sorunu.

Bayraklı  Bosch teknik servis firmamız tüm bu hizmetleri en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerimize sunarken üstüne birde parça değişimlerinde 1 yıl garantili hizmet sunmaktadır.

BAYRAKLI  BOSCH SERVİS TELEFON NUMARALARIMIZ

Bayraklı  Bosch teknik servis firması olarak sizlerin sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizimle irtibat kurmak isterseniz 0232 489 84 74 nolu sabit hattımız üzerinden hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz. Diğer hattımız olan 0537 995 41 10 telefonumuzu arayarakta bize ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmetinizdeyiz.

 

 Bu sayfayı paylaş:

7/12 hizmet vermekteyiz. Güvenilir, sağlam, hızlı ve profesyonel İzmir Bosch Çamaşır Makinesi Servis Hizmeti.

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.