Bornova Bosch BuzdolabıI Servisi

 

BORNOVA BOSCH BUZDOLABI

Bosch Ev Aletleri, nesillerdir günlük hayatın daha da kolaylaşmasını sağlıyor. Ev işlerinden bazılarını sizin yerinize onlar yapıyor. İşlerin daha çabuk bitmesini garanti ederek zamandan kazandırıp, yaşam kalitesini arttırıyor.

Akgül Teknik Servis İzmir ve çevresine Buzdolabı teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Akgül Teknik Servis gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşteri memnuniyetini arttırmayı prensip edinmiştir.

Beyaz eşya tamir servisimize gönül rahatlığı ile ulaşabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek adına bizler ile haftanın her günü kesintisiz olarak iletişime geçerek detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Profesyonel teknik elemanlarımız bakım onarımınızı en iyi şekilde yaptıktan sonra sizleri de bilinçlendireceklerdir. %100 müşteri memnuniyetimiz ve son derece teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet garantisi vermekteyiz.

Yapılan işlerde büyük titizlik gösterildiğinden dolayı tekrar aynı sorunla karşılaşmamanız için makinenizin her tarafı düzgün bir şekilde kontrol edilerek garanti verilmektedir.

Servisimiz İzmir’in her bölgesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak anlayışıyla hizmet vermektedir. Servisimiz profesyonel ekip kadrosu ile beraber üstün donanım ve tesisata sahip olmuş olup cihazlarınızda en hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

BOSCH markalı buzdolaplarınızda oluşan teknik sorunları gidermek, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek adına servisimiz İzmir’in tüm bölgelerinde 7/24 hizmet vermektedir. Servisimiz en uygun fiyatlarla garantili bakım, onarım ve tamir işlemleri yapmaktadır.

Temel hedefimiz müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak vereceğimiz hizmetleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir.

Bornova Bosch İzmir müşteri iletişim hattı (0232) 489 84 74 numarasından bizlere ulaştığınızda, profesyonel ve deneyimli elemanlardan oluşan ekiplerimiz en hızlı şekilde sizlerin yanında olacaktır. Müşteri iletişim hattından bizleri her gün arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz.

BUZDOLAPLARINDA KARŞILAŞILAN GENEL ARIZALAR

Buzdolaplarının marka ve modelleri her ne kadar farklı gibi görünse de çalışma sistemleri genellikle aynıdır. Bu nedenle firmamız  bütün marka ve modeller üzerinde deneyim kazanmıştır. Bosch buzdolabı servisimiz güvenebileceğiniz en iyi hizmeti sunmaktadır.

Genel Olarak Buzdolaplarında Karşılaştığımız Sorunlar Şunlardır;

-Buzdolabı yeterince soğutmuyor.

-Buzdolabı çalışırken ses çıkarıyor.

-Buzdolabı kompresörü sürekli çalışıyor.

-Su sızıntısı arızası.  Bu gibi sorunlar meydana gelmektedir.Her türlü buzdolabı özellikle Bosch markalı buzdolapları arızaları için AKGÜL TEKNİK servis hizmeti sunmaktadır.

Bosch buzdolapları barındırdığı yüksek teknoloji ve özellikler nedeniyle tamire veya bakıma ihtiyaç duyar. Bosch buzdolaplarının  tamiri ve arızası durumunda ulaşabileceğiniz bir teknik servis İzmir bölgesinde Akgül Teknik Servis olarak hizmet vermektedir.

Akgül Teknik  Servis bozulan Bosch buzdolaplarınız tamiri için gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir.Bu nedenle güvenebileceğiniz bir servis hizmeti sunmaktadır. Bozulan buzdolaplarınız en kısa zamanda tamir edilmez ise gün geçtikçe daha kötüye gidebilir.

Bornova Bosch servisimiz alanında Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kombi ve Klima tamir bakım ve montajını garantili ve güvenilir hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Servisimizi ister arayarak isterse web sitemize mesaj atarak cihazlarınızda oluşabilecek her türlü problemde en hızlı şekilde güvenilir hizmet anlayışla karşılanır.0 (232) 489 84 74 \ 0537 995 41 10

 

 Bu sayfayı paylaş:

7/12 hizmet vermekteyiz. Güvenilir, sağlam, hızlı ve profesyonel İzmir Bosch Buzdolabı Servis Hizmeti.

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.