BOSCH ÇAMAŞIR MAKİNE

 AKGÜL TEKNİK

Servisimiz alanında Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kombi ve Klima tamir bakım ve montajını garantili ve güvenilir hizmet anlayışıyla yapmaktadır. Servisimizi ister arayarak isterse web sitemize mesaj atarak cihazlarınızda oluşabilecek her türlü problemde en hızlı şekilde güvenilir hizmet anlayışla

AKGÜL SOĞUTMA ISITMA SİSTEMLERİ ; Servisimiz izmir’in her bölgesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak anlayışıyla hizmet vermektedir. Servisimiz profesyonel ekip kadrosu ile beraber üstün donanım ve tesisata sahip olmuş olup cihazlarınızda en hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Servisimiz izmirin’in her bölgesine oluşturmuş olduğu servis kaydıyla beraber alanındaki işbilir hızlı teknisyenlerimizle beraber 7/24 en güvenilir hizmeti sunmaktadır

Servisimiz en uygun fiyatlarla garantili bakım, onarım ve tamir işlemleri yapmaktadır.

                     

Çamaşır makinenizin çalışmaması, su almaması, kazanın dönmemesi, sesli çalışması, yürüme yapması, elektrik çarpması, program takılması, yumuşatıcıyı almaması, sigortayı attırması gibi ve bunların dışında oluşabilecek sorunlarını gidermek için aşağıdaki irtibat bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

BOSCH markalı çamaşır makinelerinizde oluşan teknik sorunları gidermek, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek adına servisimiz İzmir’in tüm bölgelerinde 7/24 hizmet vermektedir. Servisimiz en uygun fiyatlarla garantili bakım, onarım ve tamir işlemleri yapmaktadır.

Temel hedefimiz müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak vereceğimiz hizmetleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir.

Bosch izmir müşteri iletişi hattı (0232) 489 84 74 numarasından bizlere ulaştığınızda, profesyonel ve deneyimli elemanlardan oluşan ekiplerimiz en hızlı şekilde sizlerin yanında olacaktır. Çağrı merkezi numaramızdan bizleri her gün arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz, tüm donanımları ile gelerek sorunlarınıza çözüm oluşturacak, cihazınızın arızasını giderecektir.

                                                 

 

 Bu sayfayı paylaş:

7/12 hizmet vermekteyiz.

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.