Göztepe Bosch Servisi 489 84 74

 

Göztepe Bosch Servisimiz ile sizlere bulaşık makinası servisi, Çamaşır makinası servisi, Buzdolabı servisi, Klima servisi, klima bakım servisi, kombi servisi, kombi bakım servisi gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Göztepe Bosch servisi Bosch markalı kombi ve klimalarınızın bakımlarını yapmaktadır. Kombi Bakımında yanma odası, pompa motoru temizleme gibi işlemler yapılmaktadır.

Günümüzde büyüyen ve gelişen teknoloji ile üretimin artması ve kullanımın artmasıyla elektronik eşyalara olan rekabeti artırmaktadır. Ve buda servis hizmetlerine talebi artırmıştır. Firmamızda bu artan talebe bir parça merhem olabilmek için Göztepe Bosch servis hizmeti sunmaktadır. Detaylı Bilgi İçin 489 84 74-261 61 55 numarasından Göztepe Bosch Servisine ulaşabilirsiniz.

 Bu sayfayı paylaş:

İzmirin tüm ilçelerine Bosch servisimiz vardır.

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.