İzmir Bosch Servisi (0232) 489 84 74

İzmir Bosch Servisi (0232) 489 84 74
 
 
Telefon:   232 489 84 74 
 
 FAX :        232 489 84 74
 
 Gsm:        0537 995 4110
    
 Adres:      Rakım Erkutlu Caddesi No:62A  İZMİR
 
 E-Mail:     İzmirservismerkez@outlook.com
 
İzmir Bosch servisi olarak günün her saatinde uzman kadromuz ile özel servis hizmetleri vermekteyiz. İzmir Bosch servisi olarak klima ve beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek arızalara karşı anında müdahale etmekteyiz. Günün her saatinde Klima su akıtıyor,çamaşır makinesi çalışmıyor,çamaşır makinesi sesli çalışıyor,bulaşık makinesi su akıtıyor,çamaşır makinesi su akıtıyor,bulaşık makinesi çalışmıyor,bulaşık makinesi temiz yıkamıyor, klima çalışmıyor, klima soğuk hava üflemiyor,klima sıcak hava üflemiyor, klima koku yapıyor, klima dış ünite çalımıyor gibi arızalar meydana gelebilmekte. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey 489 84 74 numarasından İzmir Bosch servisine ulaşmak. Firmamız tarafından yapılan işlem 1 yıl garantimiz altındadır.
 
 
Klima bakımı hem sağlık açısından hemde klimanızın sağlıklı çalışması açısından önmelidir. Klima bakımı 6 ayda bir düzenli yapılması gereken bir şeydir. Aksi taktirde sizleri ortama üflediği hava üzerinden çeşitli mikroplar bulaştırarak hasta edebilir. Klima bakımı klimanzın daha verimli çalışmasınıda sağlamakla beraber daha uzun yıllar çalışmasınıda sağlamakta.
 
Klima bakımı normal bakım ve detaylı bakım olmak üzere 2 çeşittir. Klima bakımında kimyasal ilaçlar kullanılarak yapılmakta. Klima bakımı hakkında detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından İzmir Bosch klima servisine ulaşabilirsiniz.
 
 
 
0232 489 84 74 = EN HIZLI VE EN GÜVENİLİR SERVİS
 
 
 
İzmir de hizmet verdiğimiz ilçeler;
 
 
Alsancak Bosch Klima Servisi,
Balçova Bosch Klima Servisi,
Bayraklı Bosch Klima Servisi,
Basmane Bosch Klima Servisi,
Balçova Bosch Klima Servisi,
Buca Bosch Klima Servisi,
Bostanlı Bosch Klima Servisi,
Bornova Bosch Klima Servisi,
Çiğli Bosch Klima Servisi,
Çankaya Bosch Klima Servisi,
Çamdibi Bosch Klima Servisi,
Gaziemir Bosch Klima Servisi,
Güzelyalı Bosch Klima Servisi,
Güzelbahçe Bosch Klima Servisi,
Konak Bosch Klima Servisi,
Karşıyaka Bosch Klima Servisi,
Karabağlar Bosch Klima Servisi,
Şirinyer Bosch Klima Servisi,
Şemikler Bosch Klima Servisi,
İzmir Bosch Klima Servisi,
Mavişehir Bosch Klima Servisi,
 
İzmir klima servisi,İzmir Bosch servisi,Bosch servisi İzmir,İzmir Bosch klima servisi,İzmir klima servisleri,İzmir Bosch çamaşırmakinesi servisi,İzmir Bosch buzdolabı servisi,İzmir Bosch bulaşık makinesi servisi,Bosch servisi,Bosch klima servisi,Bosch buzdolabı servisi,Bosch çamaşır makinesi servisi,Bosch bulaşık makinesi servisi,
 
 


Bu sayfayı paylaş:

Bosch servisi olarak Bosch markalı tüm ürünlerinize hizmet vermekteyiz

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.