Konak Bosch Servisi 489 84 74

 

Konak Bosch servisi 489 84 74

Konak Bosch Servisimiz ile sizlere bulaşık makinası servisi, Çamaşır makinası servisi, Buzdolabı servisi, Klima servisi, klima bakım servisi, kombi servisi, kombi bakım servisi gibi birçok alanda hizmet sunmaktayız. Konak Bosch servisi Bosch markalı kombi ve klimalarınızın bakımlarını yapmaktadır. Kombi Bakımında yanma odası, pompa motoru temizleme gibi işlemler yapılmaktadır.Akgül teknik olarak yapılan veya değiştirilen her parça 1 yıl garantilidir.

Günümüzde büyüyen ve gelişen teknoloji ile üretimin artması ve kullanımın artmasıyla elektronik eşyalara olan rekabeti artırmaktadır. Ve buda servis hizmetlerine talebi artırmıştır. Firmamızda bu artan talebe bir parça merhem olabilmek için Konak Bosch servis hizmeti sunmaktadır. Detaylı Bilgi İçin 489 84 74-261 61 55 numarasından Konak Bosch Servisine ulaşabilirsiniz.Bu sayfayı paylaş:

Konak Bosch servisi olarak hizmet vermekteyiz.

7/24 Teknik Servis

Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.